Yazılımsal Girişimler

Yazılımsal Girişimler, kategorisinde bu girişimler hakkında yazılmış olan yazıları bulabilirsiniz.

Tarmot Türkiye'nin ilk Arama Motoru

Tarmot Türkiye'nin ilk Arama Motoru

Girişimin Hakkında Birşeyler YazLorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.Nereden Gelir ?Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö.

Daha Fazla
Halkbilimi alanında yapılan araştırmaları bir araya getiren girişim: halkbilimi.com

Halkbilimi alanında yapılan araştırmaları bir araya getiren girişim: halkbilimi.com

halkbilimi "Anadolu" sahasındaki halkbilimi alanında yapılan araştırmaları bir araya getirmek için kurulmuştur.Bu projenin amacı her türlü kaynağı bir araya getirip, kültürel bir bellek oluşturmaktır. Bu sanal kütüphane, araştırmacılara açık bir kaynak oluşturacaktır.Bu sanal kütüphane (halkbilimi.com) şu bölümlerden oluşmuştur:DergilerFotoğraflarGazetelerKitaplarVideolarWeb SiteleriProje 3 fazdan oluşmaktadır:Bütün materyallerin index kısmının web sitesine girilmesi.Telif hakkına bağlı kalarak materyallerin tek tek taranıp hazırlanması ve siteye eklenmesi.Girilmiş olan bütün materyallerin tek tek kategori ve yer bilgisini girilmesi.Bir Rica: Eğer elinizde bu sitenin arşivinde yer almayan bir materyal (dergi, gazete, fotoğraf...) varsa, bize onu tarayıp (veya tek tek sayfaları fotoğraflayıp) gönderebilirseniz bu sanal arşiv daha da genişleyecektir.

Daha Fazla
Yetita Yerli Mini Arama Motoru

Yetita Yerli Mini Arama Motoru

Girişimin Hakkında Birşeyler YazLorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.Bu Alanı Komple DüzenlemelisinizYaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö.

Daha Fazla
Oyun Forumu - Oyun Gezgin

Oyun Forumu - Oyun Gezgin

Girişimin Hakkında Birşeyler YazOyun Gezgin piyasaya yeni olarak atılmış bir oyun haberleri ve incelemelerinin paylaşıldığı bir platformdur. Oyun Blog'u ve Oyun Forumu olmak üzere iki farklı bölümden oluşan bu platform, deneyimli bir altyapıya sahip site yetkilileri tarafından yönetilmektedir.

Daha Fazla
Obigamer

Obigamer

Türkiye'nin Oyuncu Topluluğu!Obigamer; piyasada adımlarını yeni atmış ve oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun videoları gibi içerikleri barındıran büyük bir platform olma yolunda hızla ilerliyor. Bunlarla kalmayıp sınırları aşmayı hedefleyen bu platformda Oyun Forumu da bulunmaktadır.

Daha Fazla
tabela internetten para kazanma yazılım firmaları sosyal medya ajansı