Eğitim girişimlerinin önde geleni Okul.com.tr

Eğitim girişimlerinin önde geleni Okul.com.tr

Eğitim girişimleri deyince benim aklıma ilk gelen okul.com oluyor. Bu yüzden ilk olarak onu anlatarak başlamak istedim. 
Çocukları 3 yaşına gelmiş olan hemen her ailenin özellikle anne ve babanında çalışma durumu söz konusu olan ailelerin en büyük sıkıntısıdır güvenebilecekleri, bütçelerine uygun bir okul bulmak. 

Sokak sokak dolaşıp nerede hangi okul var bakmak pek mümkün olmadığı için genellikle ilk yaptıkları çevrelerindeki diğer çocuk sahiplerine danışmak olur. 


Günümüzde komşuluk ilişkileri pek iyi olmadığı için bazı aileler yakın çevrelerinde nasıl okullar var diye araştırmakta zorluk çekmektedir. Özellikle bir muhitten başka bir muhite ya da şehire taşınma durumu olanlarda işler daha da çok karışmaktadır.  Geleceğimizin ışığı olan çocuklarımız için en güvenli ve en kaliteli eğitim kurumunu ve öğretmeni bulmak, onların hayatında en büyük dönüm noktasını oluşturacak bu görevi sonuçlandırmak gerçekten zor ve meşakkatli bir yoldur.

İşte tam da burada okul.com.tr çok büyük yardımcımız oluyor. Birçok ilde yer alan tüm eğitim seviyelerine ait özel ve devlet kurumlarını, öğrencilerin kaliteli bir eğitim alması amacıyla bizler için tarafsız şekilde listeleme hizmeti sunan bir eğitim platformudur.Kendi tanıtımlarını yapan okulların, kriterlerimize uygun olup olmadığını, okullara dair detaylı bilgiyi, okulların imkanları ve eğitim kalitesi hakkında veli ya da öğrenci yorumlarını bizlere sunmayı amaçlar. Bizler için hazırladıkları listeler ile kriterlerimize en uygun okulu en kısa zamanda seçmemiz için okulun velilerinden yorumlar sunar.
Ayrıca kendi çocuklarımızın gittiği okullara dair deneyimlerimizi paylaşma imkanı da sunar.

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım firmaları sosyal medya ajansı